331. Varbūt šī informācija noder?

2011.10.26 11:12

Resursu centra sievietēm
“Marta”
pakalpojumi

Rīgā, Brīvības ielā 183/2-29;
tālr. 67378539; mob. t. 26154009; karstais tālrunis 80002012

Kāda veida palīdzību vari saņemt Centrā Marta?

Kādās dzīves situācijās Centrā Marta var sniegt palīdzību un atbalstu?

Sniegto pakalpojumu izmaksas:

Kā vari saņemt palīdzību Martas centrā?

Martas centrā klientei pirmā tikšanās notiek ar klientu konsultantu (sociālo darbinieku), ar kuru kopīgi tiek pārrunāta situācija un meklēti iespējamie problēmu risinājumi. Klientu konsultants kopā ar klienti izvērtē, kādus resursus nepieciešams piesaistīt. Atkarībā no gadījuma tie var būt gan centra Marta speciālisti, gan sniegts atbalsts ārpus Martas centra esošo resursu piesaistīšanā.

Maznodrošinātām un trūcīgām personām uz konsultāciju ar klientu konsultantu līdzi ir jāņem izziņa par maznodrošinātas vai trūcīgas personas (ģimenes) statusu. Lai maznodrošinātā un trūcīgā persona varētu saņemt Centrā Marta valsts apmaksātu juridisko palīdzību, tai ir jāiesniedz pieteikums Juridiskās palīdzības administrācijai (Rīgā, Brīvības gatvē 214; bezmaksas tālrunis 80001801).

Bezmaksas juridisko palīdzību Centrā Marta maznodrošinātā vai trūcīgā persona varēs saņemt, ja Juridiskās palīdzības administrācija pieņems pozitīvu lēmumu par valsts apmaksātās juridiskās palīdzības sniegšanu.

Pierakstīties uz pirmo konsultāciju pie klientu konsultanta var, zvanot pa tālruni 67378539, darba dienās laikā no 10.00 līdz 18.00, vai rakstot uz e-pasta adresi sarmite@marta.lv.

Ja nevari ierasties uz konsultāciju klātienē, tad vari saņemt konsultācijas, zvanot pa tālruni 67378539 vai rakstot uz e-pasta adresi sarmite@marta.lv