258. Par profesora R. Feldmaņa sprediķiem

Mācītājam O.Skroderim
Mācītājam A.Sutram
Macītājam M.Ziemelim

Rakstu Jums māc. G. Kalmes pilnvarojumā.

Paldies Biķeru, Katlakalna, Kristus, Mežaparka, Olaines  draudzei par atbalstu darbā pie  profesora sprediķu sagatavošanas iespiešanai.

Minētais  darbs ir ticis veikts un tiek veikts tikai un vienīgi ar ziedojumu, arī draudžu ziedojumu palīdzību. Paldies!

Pateicoties draudžu ziedojumiem, sprediķu sagatavošana iespiešanai ir ļoti, ļoti strauji pavirzījusies uz priekšu. Pat tiktāl, ka  maijā uz profesora jubileju ir iecerēts apkopot, iesiet un pavairot ~ 20 sprediķus (2 Baznīcas gadus - 1992/1993 un 1993/1994). Šis apkopojums nebūs drukāts tipografiski (naudas taupīšanas nolūkā), bet tai pašā laikā būs maksimāli pietuvināts grāmatas izskatam. Piem., mākslinieciski noformēts vāks, sākumā - profesora fotogrāfija.

Šāds apkopojums bez Jūsu līdz šim sniegtās palīdzības, protams, nebūtu pat iedomājams.

Apkopojums būs paredzēts minētām draudzēm un tiks izmantots papildus ziedojumu piesaistei ārpus  draudzēm.

Un atkal -  tas nebūtu iespējams bez Jūsu visu palīdzības. Paldies!

Būtu ļoti vēlams, lai katrā no minētajām draudzēm būtu kāda persona - mācītājs, draudzes priekšnieks vai cita ieinteresēta persona ar kuru starpniecību draudzes tiktu informētas par aktualitātēm, iecerēm utt., kā arī, lai uzklausītu draudžu ieteikumus, lai varētu lūgt draudžu palīdzību ar sprediķu sagatavošanu saistītos jautājumos, piem., aizlūgumos pieminēto personu apzināšanai.

Lūdzu, atsūtīt attiecīgo personu tālruņu Nr. un e-pastu. Vēlams, 2 nedēļu laikā.

Patreizējā situācija darbā ar sprediķiem ir atspoguļota pielikumā.

Ar cieņu,

Anda Briede