Šī lapa ir izdrukāta no Rīgas Kristus evaņģēliski luteriskā draudze
Interneta adrese:
https://kristusdraudze.lelb.lv/?ct=jaunumi&fu=read&id=1276

947. Par petīciju "Par kristīgām ģimenes vērtībām"

Mājaslapa
2018.11.14 10:27

Labdien!

Šobrīd valstī vērojama organizāciju darbība, kura uzspiež bērnu seksualizāciju, dzimumneitrālu audzināšanu un Dieva vārda izņemšanu no izglītības programmām, tādēļ vēlos informēt, ka ir sagatavota petīcija “Par kristīgām un ģimenes vērtībām”.

Tās mērķis ir paust sabiedrības nostāju par tradicionālās laulības un ģimenes nozīmīgumu, kā arī aicināt valdību atbalstīt atbalstīt iniciatīvas, likumdošanas projektus un noteikumus, kuri atbilst valsts Satversmē noteiktajām vērtībām. Petīciju ir aicināts parakstīt ikviens Latvijas iedzīvotājs, un, kad būs savākts nepieciešamais parakstu skaits, tā tiks iesniegta Saeimā.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir jau parakstījuši -

Romas katoļu baznīcas Kardināls Jānis Pujats, Arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča pārstāvis priesteris Andris Kravalis, Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga pārstāvisRīgas Vecās Sv.Ģertrūdes mācītājs Krists Kalniņš, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns, Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps Modris Ozolinkevičs, goda bīskaps Jānis Ozolinkevičs, Draudzes “Jaunā Paaudze” vecākais mācītājs Aleksejs Ļedjajevs, Latvijas Vasarsvētku draudžu centra bīskaps Nikolajs Gribs, Metodistu baznīcas superintendents Edgars Šneiders, Latvijas Kristīgā radio prezidents Tālivaldis Tālbergs, Latvijas Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns Elmārs Pļaviņš, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, mācītājs un Bērnu un ģimenes lietu ex-ministrs, Rīgas domes deputāts Ainars Baštiks.

Būtu ļoti vērtīgi, ja arī Jums būtu iespēja šo petīciju izprintēt (tā ir epasta pielikumā) un savā draudzē aicināt cilvēkus parakstīties. Petīciju nevar pārveidot vai mainīt, jo citādi tā nebūs derīga.

Petīciju var parakstīt arī elektroniski, balsošanas vietnē parlatviju.lv -  https://parlatviju.lv/

Vai Jūs būtu ar mieru ievietot balsošanas vietnes parlatviju.lv baneri savas draudzes mājas lapā/facebook profilā?

Lai Dievs svētī Jūs un Jūsu kalpošanu!

 

Ar patiesu cieņu,

Tautas lūgšanu sapulces organizator


‍Labdien!

Kā vienojāmies telefonsarunā, pielikumā nosūtu info par petīcijas parakstīšanu, pašu petīciju un baneri. 
Parakstītās petīcijas lūdzam sūtīt uz adresi - EKD "Kristus pasaulei", Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084.

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu zvaniet koordinatorei Luīzei Zvejai, tālr. Nr.20016806.

Lai Dievs Jūs svētī!