Šī lapa ir izdrukāta no Rīgas Kristus evaņģēliski luteriskā draudze
Interneta adrese:
https://kristusdraudze.lelb.lv/?ct=jaunumi&fu=read&id=1171

846. Arhibīskaps par Tezē jauniešu tikšanos

Mājaslapa
2017.01.04 01:20

Jānis Vanags: 

Taizé Eiropas jauniešu tikšanās ir noslēgusies, atstājot gaišu saviļņojumu un garīgu iedvesmu. Piedzīvotais vēl, ieslēdzot sirdī, jāapdomā. Šajā baltajā rītā esmu pilns pateicības par to, ka tas notika manā valstī un pilsētā. Pat to, ka gadu mijā manas mājas bija pilnas ar dzīvību un jauniešu balsīm. Par skaistāko jaungada sagaidīšanu daudzu gadu laikā. 

Saku paldies Taizé kopienai un īpaši prioram, brālim Aloizam par to, ka viņš ļoti atbalstīja izvēli par labu Rīgai. Milzīgs paldies Rīgas Domei un Nils Ušakovs par atbalstu un izcilo sadarbību. Ir liels prieks, kad vadītāji ātri saprot nezināma piedāvājuma mērogu un nozīmi, un atbilstoši rīkojas. Bez Rīgas pilsētas pretimnākšanas nekas tāds nebūtu varējis notikt. Es pateicos visiem, kas uzņēma svētceļniekus savās mājās. Trešā daļa no jums sevi personīgi nesaista ar baznīcu, taču jūs atvērāt savas durvis un sirdis. Varam priecāties par savas tautas viesmīlību. Paldies draudzēm, kuras iesaistījās. Paldies rīkotāju komandai, kura veltīja ļoti daudz laika un pūļu, lai viss izdotos.

Taizé par savu īpašo misiju uzskata uzticēšanās vairošanu starp cilvēkiem, atmiņu dziedināšanu un tiltu celšanu starp kādreizējiem pretiniekiem. Lūgsim un strādāsim, lai tikšanās iesētais varētu uzdīgt, plaukt un nest augļus arī Latvijā!
 — in Riga, Latvia.

No Facebook
 


Lūdzu, visu ziņu un fotogaleriju apkopojumu par Tezē jauniešu tikšanos skatiet šeit:
http://kristusdraudze.lelb.lv/?ct=jaunumi&fu=read&id=1170&start=1