Anekdotes no interneta un vēl citurienes

Kāds ir perfekts draudzes mācītājs?

Perfektais mācītājs sprediķo tieši 10 minūtes. Viņš nenogurstoši nosoda grēku, bet nekad neaizskar baznīcēnu jūtas. Viņš strādā no 8 rītā līdz pusnaktij, kā arī slauka baznīcu.

Perfektais mācītājs pelna 20 Ls nedēļā, valkā labas drēbes, pērk labas grāmatas, brauc labā mašīnā un ziedo 15 Ls baznīcas darbam. Viņa vecums ir 29 gadi , bet darba pieredze - pāri 40. Un vinš noteikti ir visai glīts.

Perfekts mācītājs ārkārtīgi veiksmīgi darbojas ar pusaudžiem un pavada lielāko daļu laika ar draudzes pensionāriem. Viņš visu laiku smaida ar nopietnu seju, jo viņam piemīt humora izjūta, kas palīdz nopietni izturēties pret draudzes darbu. Viņš dienā apmeklē 15 mājas un vienmēr ir atrodams savā darbistabā, ja kādam ir kāda vajadzība.

Perfektais mācītājs vienmēr atrod laiku dažādām draudzes grupām, nekad neizlaiž draudzes padomes, svētdienas skolas vai altāra kopēju tikšanos.Viņš ik brīdi aktīvi iesaistās to cilvēku evaņģelizēšanā, kuri vēl nav draudzē.

Perfektais mācītājs ir kaut kur tepat- kaimiņu draudzē!

Ja jūsu mācītājs tāds nav, tad aizsūtiet šo vēstuli sešām citām draudzēm, kam ari ir apnikuši viņu mācītāji.Tad iesaiņojiet savu mācītāju un nosūtiet viņu uz draudzi, kas ir adrešu saraksta sākumā. Ja visi sadarbosies, vienā nedeļā katra draudze saņems 1643 mācītājus. Viens no tiem noteikti būs perfekts.

Šīs vēstules panākumiem ir jātic. Bija viena draudze, kas pārtrauca ķēdi, un viņi dabūja savu veco mācītāju atpakaļ pēc divarpus mēnešiem.

Iesūtīja AGRIS