662. Paldies visiem talciniekiem, bet vīriem no "Lattelecom" - jo īpaši!

2014.10.25 22:35

Ir mūsu valstī kompānija, kuras mājaslapā lasāms: “Jā! Viss kļūst iespējams!” Tā, protams, ir “Lattelecom”.

Gluži negaidītā kārtā par kompānijas apgalvojuma pareizību varējām pārliecināties arī mēs, Kristus draudzes locekļi, kuri dzestrajā, tomēr skaistajā 25. oktobra dienā bijām pulcējušies tradicionālajā talkā, lai sakoptu sava dievnama apkārtni.

Izrādījās, ka mums ieradies palīgā krietns pulciņš brašu “Lattelecom” vīru no netālu esošā Tallinas ielas nama!

Par savu nodomu piedalīties talkā viņi jau laikus bija informējuši draudzes priekšnieci, pamatojot to ar vēlmi pēc kolektīvu saliedējoša pasākuma. Ir patiešām lieliski, ja šāds mērķis tiek īstenots veidā, kas sniedz labumu ne tikai pašai kompānijai, bet arī sabiedrībai.

Tagad Jēkaba kapos ir sakopta pamatīga teritorija, ko mēs saviem spēkiem vien nebūtu iespējuši (vismaz vienā paņēmienā noteikti nē).

Tāpēc vislielākais paldies “Lattelecom” darbiniekiem! No sirds ceram, ka šī nebija mūsu pēdējā tikšanāsJ.

Draudzes valde

P.S. Esam mazliet lepni, jo pie pusdienu galda puiši pastāstīja, ka ir izskatījuši vairākus talkošanas variantus, tomēr beigu beigās izvēlējušies doties uz Mēness ielu 1, uz mūsu baznīcu.

‍Fotogaleriju skatieties ŠEIT!