638. Ielūgums uz Pateicības vakaru

2014.06.25 12:38

Baznīcu nakts darba grupas vārdā es ielūdzu Jūs uz pasākumam veltītu Pateicības vakaru 1. jūlijā pulksten 19.00 Rīgas vecās Ģertrūdes baznīcas Lutera zālē.

Lūdzu, ņemat līdzi arī citus Jūsu draudzes Baznīcu nakts komandas dalībniekus. Skaits nav ierobežots. Un, lūdzu,uzaiciniet atnākt arī Jūsu draudzes mācītāju(s)!

Pateicības vakarā atskatīsimies uz pirmo Baznīcu nakti Rīgā, dalīsimies liecībās un būsim vienoti Svētā Gara sadraudzībā.
Iecerēts arī paskatīties bildes. Tādēļ, lūdzu, atsūtiet kādas bildes, ko fotogrāfējāt savā draudzē.

Būs sarūpēts kliņģeris un dzērieni. Lūdzam Jūs paņemt līdzi nelielu cienasta groziņu ar vasaras veltēm vai kādu pēcjāņu sieru, vai ko citu garšīgu.

Lai zinātu aptuvenu viesu skaitu, lūdzu līdz 27. jūnijam paziņojiet mums, cik no Jūsu draudzes būs viesu.

Lūdzu arī saņemat pateicības vēstuli, ko nosūtām pielikumā. :)

Skaistus un svētītus Jāņus vēlot,

Baznīcu nakts darba grupas vārdā,
Jurģis Klotiņš