627. Jumta tīrīšana un labošana 2014. gada 29. aprīlī

2014.04.30 22:36

Šodien Arnolds ar Arti darbojās pa baznīcas jumtu.

Artis iztīrīja notekcaurules, noslaucīja jumtu , jo jumta ielocēs bija sakrājušās vecās lapas, lapegļu skujas.

Tad Artis ielīda zvanu tornī un padarbojās gar zvana mēli, ieeļļoja  zvanu kustinošo trosīti un tagad zvans skan mazliet labāk - svētdien  vajadzētu iezvanīt, lai visi paklausās.

Krustu nevar apskatīt, jo pie tā nevar tikt klāt. Lai tiktu klāt krusta stiprinājumam, jāatver zvanu tornīša griesti, bet to šobrīd nevar darīt, jo tur ir lapsenes un putna ligzda, jāatliek uz vēlāku laiku - rudeni.

‍Artis Pūcītis ir tas puisis. Viņš arī sataisīja zvanam to zvanīšanas stieples novietojumu tā, ka tagad zvans pat skan!

Un no notekcaurulēm izņemto gružu rezultāts redzams pēdējos kadros.

Fotogaleriju par minētajiem notikumiem var apskatīt ŠEIT!

Tagad par mūsu Artūru, kas tik daudz darījis mūsu dievnama labā, - viņam palika 50 gadi.

Draudze ir nolēmusi viņu sveikt ar dāvanu karti!

Cerams, ka šosvētdien viņš būs un tad varēsim brāli Artūru sirsnīgi apsveikt!