579. Mūsu Velsas princim Čārlzam šodien - 65

2013.11.14 11:21

Ceturtdien 65 gadu dzimšanas dienu svin Lielbritānijas princis Čārlzs, kurš līdz ar šī vecuma iestāšanos kļūst par vecāko troni gaidošo monarhu Lielbritānijas vēsturē, vēsta laikraksts "Daily Mail".

Prinča dzīve ritējusi sabiedrības acu priekšā. Briti ir piedzīvojuši biklā pusaudža pārtapšanu pārliecinošā personībā, kāds Čārlzs ir tagad, raksta laikraksts. Princis savus šūpuļa svētkus sagaidīs Šrilankā, kur pārstāvēs karalieni Elizabeti II Britu sadraudzības valstu vadītāju sanāksmē.

Savas otrās vizītes laikā Latvijā 2001. gada 8. un 9. novembrī Viņa Karaliskā augstība, Lielbritānijas troņmantnieks Velsas princis Čārlzs apmeklēja Kristus draudzes baznīcu Mēness ielā 1, lai iepazītos ar Sorosa fonda sāktās programmas «Alternatīvas ieslodzījumam» darbību Rīgā.

Par Velsas princi Čārlzu plašāk varat lasīt ŠEIT

Par prinča Čārlza vizīti mūsu baznīcā - ŠEIT