568. Konference par lūgšanas tradīcijām

2013.10.07 22:34

Sveicieni no Rīgas Lutera draudzes!

Sestdien, 12. oktobrī, plkst. 10.00 aicinām apmeklēt dažādām lūgšanas tradīcijām veltītu konferenci "Lūgšana", kurā vairāku kristīgo konfesiju mācītāji uzstāsies ar priekšlasījumiem un dalīsies savā lūgšanu pieredzē. Konference noritēs Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā.

Pieteikšanās dalībai konferencē

Programma

10:00 Konferences atklāšana. Slavēšana, lūgšana, ievads.

10.15 "Lūgšana, klusums un kristīgā identitāte", Indulis Paičs, Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudzes virsmācītājs.

11.00 “Doktrīna vai lūgšana. Dievkalpojums vai lūgšanu stunda. Baznīca vai lūgšanu nams”, Ainars Baštiks, Rīgas Mateja draudzes mācītājs.

12.00 “Pārdomas par lūgšanu “Mūsu Tēvs”", Rolands Eimanis, Mežaparka evaņģēliski luteriskā draudzes mācītājs.

13.00 Pusdienas

14.00 “Ignāciskā lūgšana – atpazīt savu personisko aicinājumu”, Marika Zelča-Čerāne, Kristīgās dzīves institūta valdes priekšsēdētāja.

15.00, "Lūgšana mēlēs", Modris Ozolinkēvičs, draudzes „Dzīvības avots” mācītājs.

16.00 “Kontemplatīvā lūgšana Karmela mācības gaismā”, Andris Kravalis, Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes prāvests.

17.00 Konferences noslēgums.

17.15 Slavēšanas laiks.

18:00 Dievkalpojums Rīgas Lutera baznīcā. Aicināti piedalīties visi konferences dalībnieki un ekumeniskie viesi!

Konferences norises vieta: Rīgas Lutera draudzes centrs, Torņkalna ielā 3/5, Rīgā, LV-1004. Konferences norises laiks no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Dalība konferencē ir bez maksas. Vietu skaits nav ierobežots. Aicinām piedalīties ikvienu interesentu! Par dalību konferencē lūdzu informēt, reģistrējoties vietnē   LuteraDraudze.lv.

uz tikšanos konferencē,

Rīgas Lutera draudze