552. LELB un LELBāL aicina uz kopīgu dievkalpojumu Rīgas Domā

2013.07.01 20:56

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku laikā Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca (LELB) un Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca ārpus Latvijas (LELBāL) aicina draudžu ļaudis un Dziesmu un deju svētku dalībniekus uz kopīgu dievkalpojumu trešdien, 3. jūlijā plkst.15:00 Rīgas Domā, ar tam sekojošu sadraudzību Doma dārzā.

Dievkalpojumā būs Svētais Vakarēdieniens un to vadīs LELB arhibīskaps Jānis Vanags un LELBĀL arhibīskaps Elmārs Ernsts Rozītis. Pie ērġelēm - Doma ērġelniece Larisa Bulava, dievkalpojumā piedalīsies mākslinieki Ansis Sauka un Evita Zālīte.

Pēc dievkalpojuma ikviens ir aicināts arī uz sadraudzību Doma dārzā.

“Visi laipni ielūgti, lai vispirms teiktu Dievu ar dziesmām un lūgšanām, un tad Doma dārzā atjaunotu senas draudzības saites un iedibinātu jaunas”, aicina LELBāL arhibīskaps Elmārs Ernsts Rozītis.