526. Līgas aicinājums

2013.04.15 10:00

Doties līdzi vienas dienas

EKSKURSIJĀ

- pa Kurzemes piekrasti, kas notiks 20.aprīlī.  Galvenokārt apskatīsim Kurzemes dievnamus, kā arī citas, pa ceļam redzamās vietas.

Cena par autobusu no 3 līdz 4 latiem ( atkarībā no dalībnieku skaita) un Ls 2, -  pusdienām Rojā.

Apskatīsim arī vasarā gaidāmās svētdienas skolu sadraudzības nometnes vietu.

No pieredzētā  varu teikt, ka šīs ekskursijas ir patiešām kā svētceļojumi, kurās gan šo un to var uzzināt - ar G. Ceipes interesanto stāstījumu palīdzību, gan arī savu daļu laika pavadot lūgšanās kopā ar draudžu cilvēkiem, kuri mūs laipni  sagaida dievnamos, gan arī kopīgi dziedot dziesmas - Dievam par godu un sev pašiem par prieku. Tāpat kā vasaras nometnes, tie ir vienmēr bijuši vieni no vērtīgākajiem notikumiem, kādi pieredzēti, protams, tūlīt pēc dievkalpojuma. Dalībnieki ir dažādi draudžu darbinieki, ne tikai svētdienas skolotāji un, protams, arī bērni daudziem brauc līdzi. Vienmēr atgriežamies no šiem braucieniem piepildīti ar  prieku un jauniem iespaidiem, arī tad, ja šķiet, ka šajās vietās jau esam bijuši.

Izbraukšana 20.aprīlī plkst. 8.oo no rīta

- no Satekles ielas un Dzirnavu ielas stūra ( degvielas uzpildes stacija).

Ekskursijas organizētāji: V. Auriņa un G. Ceipe.

Braukt gribētājus lūdzu pazvanīt līdz ekskursijas dienai - uz manu (Līgas!) mobilo tel. - 29986850.

Līga,

svētdienas skolas skolotāja