478. Seminārs "Sagaidīt, atrast un saglabāt savu vienīgo"

2012.12.07 20:25

Biedrība "Īsta Mīlestība Gaida" aicina sestdien, 8.decembrī plkst.11:00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā uz semināru tos, kas vēl tikai meklē savu Dieva doto otru "pusīti" un tos, kas to jau ir atraduši, un pašlaik iet cauri “pieslīpēšanās” procesam.

Semināra programmā: jaunas, līdz šim  vēl nedzirdētas lekcijas, īpaši gatavotas tieši kristiešu auditorijai. Lekcijas ir balstītas Dieva vārdā, taču tiks runāts ļoti praktiski, jo semināra veidotāji cer, ka secinājumi un padomi palīdzēs izdzīvot Dievam patīkamu dzīvi gaidot, sagaidot un rūpējoties par attiecībām.

Seminārā "Sagaidīt, atrast un saglabāt savu vienīgo" būs gan slavēšana un lekcijas, gan sadraudzība, cienasts un aizlūgšanas.
Lekcijas lasīs Kaspars Ozoliņš, Ulvis Kravalis un Imants Krastiņš.

Semināru rīko Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes draudze ar biedrības “Īsta mīlestība gaida” atbalstu.

Dalībai seminārā vēl var paspēt pieteikties elektroniski : šeit

Seminārs ir bez maksas, tomēr būtu labi, ja dalībnieki reģistrētos iepriekš, lai var ieplānot ēdiena daudzumu.

Lutera zālē Vecajā Sv.Ģertrūdes baznīcā atrodas pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses.

Vairāk informācijas: www.gertrude.lv un www.istamilestibagaida.lv

‍