464. Palīdzība cilvēkiem ar kustību traucējumiem

2012.11.01 13:52

Sākot ar 2012. gada 1.oktobri, nodibinājums “LELB Diakonijas centrs” sadarbībā ar ilggadējiem vācu partneriem Šlēsvigas – Holšteinas (Schleswig - Holstein) diakoniju, uzsāka "Aktion mensch" finansētu projektu "Dienas informatīvais un aktivitāšu centrs" cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Šobrīd projekta ietvaros cilvēkiem tiek piedāvāta iespēja saņemt lietošanā tehniskos un ortopēdiskos palīglīdzekļus - funkcionālās gultas, staigāšanas rāmjus, rollatorus, ceļu, elkoņu, plaukstas stabilizatorus u.c.

Plānots, ka drīz Centra apmeklētāji savu roku un mākslinieciskumu varēs iemēģināt radošajās darbnīcās, jaunas un esošās zināšanas paplašināt dažāda satura lekcijās, kā arī speciālista uzraudzībā pārbaudīt, uzlabot savu veiklību un darbaspējas fizisko aktivitāšu laikā.

Projekts tiek īstenots nodibinājuma "LELB Diakonijas centrs" telpās, Rīgā, Daugavgrīvas ielā 1.

Kontaktpersona Mārtiņš Dimants, tālr.26596746 (zvanīt: pirmdienās līdz ceturtdienai  plkst. 10:00-16:00)