438. Iespēja piedalīties Bībeles svētkos!

2012.08.24 11:14

Latvijas evaņģēliskā alianse jau trešo gadu organizē Rīgā Bībeles svētkus. Iespējams, ka kāds no Jums piedalījās vai bija dzirdējis par Bībeles svētku norisi iepriekšējos gados Rīgā Doma laukumā. Šogad tie notiks

Vērmanes dārzā, sestdien, 15.septembrī.

Latvijas evaņģēliskā alinase ir starpkonfesionāla organizācija, ar ko līdz šim ir bijusi laba sadarbība dažādām Baznīcām. Bībeles svētki ir ekumēniski, tāpēc tā ir iespēja iepazīt citus un arī iepazīstināt ar sevi citus.

Pielikumā nosūtu Latvijas evaņģēliskās alinases prezidenta Modra Ozolinkēviča aicinājuma vēstuli piedalīties Bībeles svētkos ne tikai kā skatītājiem, bet arī pašiem prezentēt, parādīt un pastāstīt citiem, kādas aktivitātes veiksmīgi Jūsu draudzē notiek Dieva vārda pasludināšanas darbā.

IeskanētajÄ vēstulē ir minēts pieteikšanās datums līdz 24.augustam, bet ir notikusi aizkavēšanās, tāpēc Jūs varat šajā nedēļas nogalē savā draudzē ar bērnu, jauniešu u.c. nozaru vadītājiem pārrunāt par iespējamo dalību un pieteikties līdz otrdienai 28.septembrim.
Piesakoties, arī jāsniedz informācija, kas minēta Pielikumā atrodamajā tabulā ar dalībnieku sarakstu.

Šīs vēstules Pielikumā ir arī Bībeles svētku dienas programma.

Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz aicinājuma vēstulē norādīto kontakttālruni Inesei.

Sirsnībā,

Helēna Andersone