415. Ikgadējais vasaras svētceļojums 2012'

2012.06.21 11:50

No 16.–22.jūlijam notiks ikgadējais vasaras svētceļojums. Tā maršruts šogad ir Dikļi - Augstroze - Straupe - Lēdurga - Turaida - Krimuldas baznīca. Svētceļojums ir rekolekcijas, ejot kājām - laiks padziļinātām attiecībām ar Dievu Viņa radībā, klusumā, Sv. Rakstos, sevī un līdzcilvēkos.

Svētceļojuma laikā notiks rīta, pusdienu, vakara un nakts lūgšanas un ikdienas dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu, sarunas par ticību, Bībeli un dzīvi, meditācijas, lūgšanas klusumā, iespēja personīgai sarunai ar svētceļojuma mācītājiem un sadraudzībai savā starpā.

Svētceļojumā piedalās mācītāji Ingus Dāboliņš, Jānis Ginters un prāvests Hanss Jensons. Svētceļojuma koordinatore - evaņģēliste Linda Straume.

Svētceļojuma dalībniekiem jāņem līdzi:
* Bībele,
* guļammaiss un matracis vai paklājiņš,
* cepure,
* plāksteri un nepieciešamie medikamenti tulznu apkopšanai,
* ūdens pudele,
* ēdampiederumi (bļodiņa, karote, krūzīte),
* kabatasnauda,
* ērti sporta apavi (ieteicams 2 pāri !!),
* apģērbs lietainam laikam,
* personīgās higiēnas piederumi,
* mugursoma, kur visu salikt.
Nakšņošanai nepieciešamo mantu pārvadāšanai  būs transports.

Pārtika visām ēdienreizēm jāņem līdz, nakšņošanas vietās tiks nodrošināts karsts ūdens tējai/ kafijai/ buljonam. Krimuldā būs nodrošināta  ēdināšana (jāmaksā atsevišķi).

Ziedojums dalībai svētceļojumā – Ls 12, bērniem līdz 14 g.v. – Ls 9.

Pieteikšanās līdz 15. jūlijam - zvanot Lindai, tālr. 26445214 vai Rudītei, tālr. 27875086.

Pulcēšanās 16.jūlijā plkst.19:00 pie Dikļu kultūras nama.