323. Par Sv. Augustīna teoloģiju

2011.09.27 11:39

Dr. Theol. Inta Ivanovska-Reamane ir ieguvusi maģistra grādu klasiskajās valodās un š.g. pavasarī pabeigusi arī doktorantūras studijas ASV un aizstāvējusi doktora darbu par Sv. Augustīna teoloģiju (darba nosaukums ir  "Sv. Augustīna demonoloģija").

Trīs svētdienas (2., 9. un 16. oktobrī)  plānoti  priekšlasījumi, kuros Inta draudzei īsumā pastāstīs par Sv. Augustīna darbos ietvertajiem skaidrojumiem saistībā ar eņģeļu un dēmonu būtību, eņģeļu radīšanu, dēmonu krišanu un to darbību pasaulē, pagānisko rituālu un dēmonu saistību u.c..

Šie jautājumi, lai gan  teoloģijā ir apskatīti samērā nedaudz un visai reti tiek pārrunāti arī kristīgās draudzes vidū, ir ļoti  nozīmīgi un arī aktuāli kaut vai tādēļ vien, ka izpratne par tiem ļauj mums labāk saprast garīgo realitāšu nopietnību.

Dace Kalmane