305. Un tad mēs dziedāsim skanīgi jo skanīgi

2011.07.31 15:14

Ir tāds priekšlikums draudzes padomes sēdei!

Kā jau visi novērojuši - jo īpaši jaunpienācēji,  mēs esam vareni dziedātāji.

Dzied visi - pat tie, kas nemāk un kam nav balss. Mēģina turēties līdzi profesionālajiem lielmeistariem - Jutai un Jurim.

Bet novērojumi liecina par sekojošo.

Pirmā pantiņa laikā skaņas kā delverīgi skolnieki saskrien vienā barā, un izveidojas tāds maziņš juceklis.

Ar mokām no tā haosiņa attīstās melodija, un otrā pantiņa beigās kārtība beidzot ir ieviesta.

Bet - cik nu vairs palicis. Dziesma drīz beidzas. Un tad nu žēl, ka tik īsa. Nu kā lai nav īsa, ja tas īstais skaistums sākas tikai ar trešo pantiņu.

Un tad nu ir tāds priekšlikums, kas ļoti patīk arī mūsu maestro Jānim Kaijakam.

Pāris reižu mēnesī, kad nekas cits nav ieplānots, - rīkot dziedāšanas pusstundu.

Paņemt priekšā pāris dziesmas un samācīties riktīgi.

Tad sameklēt labu skaņas ierakstu aparatūru, ierakstīt, ielikt mūsu mājaslapā kvalitatīvus ierakstus.

Ir jau jauki tie ieraksti, kas ir tagad, bet tomēr gribētos labākus!

*****

Un vēl kas - mūsu draudzes ļaudīm pēc dievkalpojuma ļoti patīk uzturēties mūsu baznīcā. Tik jauka tā ir.

Un tagad tas nu būtu labs iemesls.

AndrejsC