293. Luterisma mantojuma fonda grāmatu lasītāji!

2011.06.06 14:05

Sveicināti!

Atgādinājumam pielikumā nosūtu info par fonda grāmatu lasītāju tikšanos, piektdien, 10. jūnijā plkst. 18.00.

Esam nolēmuši kopīgi pārrunāt mūsu izdotās grāmatas. Otrā tikšanās būs 10. jūnijā plkst. 18.00-20.00 mūsu jaunajās telpās A. Deglava ielā 10-1, Rīgā.

Šoreiz draudzīgā atmosfērā runāsim par Leifa Andersena grāmatu „Dievs, kāpēc Tu guli?" Kā jau var spriest pēc grāmatas nosaukuma, tā runā par mūsu ciešanām un kur tajās ir mūsu Dievs. Vai Viņš rada ciešanas? Kāpēc ir ciešanas? Kur meklēt patvērumu ciešanās?

Savās pārdomās par izlasīto dalīsies Kaspars Eglītis, Voldemārs Lauciņš un Juris Uļģis.

Aicinām mūsu mācītājus, draudžu locekļus un visus interesentus.

Lai šī tikšanās būtu aizraujošāka un interesantāka, vēlams izlasīt šo grāmatu. Savukārt, omulībai - paņemt līdzi mazu „groziņu".

Luterisma mantojuma fonds
A. Deglava 10–1, Rīga, LV–1009