247. Aizlūgsim...

2011.01.11 10:21

Sveicināti, mīļie brāļi un māsas, Jaunajā, 2011. gadā.

Lai tas katram no Jums un Jūsu tuviniekiem ir Dieva svētīts!

Diemžēl šī gada pirmā ziņa jānosūta bēdīgā un drūmā noskaņā.

Pārsūtu Jums Jelgavas iecirkņa prāvesta Oskara Laugaļa vēstuli:

Dieva svētītu Jauno gadu!
Saņēmu bēdīgu vēsti no Auces.
Sestdien, Īles, Jaunauces, Priedulas – Vadakstes, Rubas un Vecauces mācītājs Valdis Bercs naktī (no 8.01 uz 9.01) atrasts nokritis no jumta, tīrot kādas ēkas jumtu, mācītājs atrasts bezsamaņā ar galvas traumu un nav īsti zināms, cik ilgi viņš bezsamaņā ir gulējis.

Lūgums no Auces draudzes paturēt māc. Valdi aizlūgšanās.

Savā vārdā lūdzu visā Baznīcā aizlūgt par šo darbīgo mūsu brāli Kristū Valdi Bercu.

Pēdējas ziņas par Valdi:

Mācītājs atrodas P. Stradiņa slimnīcā.
Viņam ir veikta operācija izoperējot hematomu galvā
un ir lauztas 2 ribas.
Pēc operācijas viņš atrodas komā.

Ar cieņu Jelgavas prāvests Oskars Laugalis.

Savā vārdā lūdzu jūs vēl arvien paturēt aizlūgšanās arī mūsu brāļus -  mācītāju Kārli Rūdolfu Zikmani, mācītāju Modri Plāti, mācītāju Edvīnu Vilku, smagas veselības problēmas ir arī mūsu Svētdienas skolas nozares vadītājai Ilzei Gulbei.

No sirds aicinu jūs nepagurstoši aizlūgt par  katru vienu mūsu Baznīcas garīdznieku, par draudžu vadošajām amatpersonām un viesiem, kuri kalpo draudzēs, lai visi kopā esam stipri Dieva Svētajā Garā!

Pateicībā par Jūsu lūgšanām – Indra.

------------------

Vēstule nākusi no  Garīgā personāla un draudžu lietu daļas sekretāres -lietvedes Indras Evamois.