244. Apsveikums no Holckirhenas

2011.01.04 19:44

Dear brothers and sisters in Christ, dear Agris,

at the beginning of the new year I greet you with the biblevers of the year from St. Paul: Do not be overcome by evil, but overcome evil with good. That's easy to say, but difficult to do. May God help you this year, to make our world a little bit better and a place, where justice und peace can be found. My special greetings to you, Agris, Dina and to Anita Uzulniece.
May God bless you all!
Wolfgang Dörrich

Mīļie brāļi un māsas Kristū! Dārgais Agri!

Jaunā gada sākumā es Jūs sveicu ar šī gada lozungu, ar sv. Pētera vārdiem: "Neļauj ļaunumam sevi uzvarēt bet ļaunumu uzvari ar labu" (Rm 12:21). Ir viegli to pateikt, bet grūti izdarīt.

Lai Dievs Jums palīdz šajā gadā pasauli padarīt mazliet labāku un pārvērst par vietu, kur valda taisnība un miers.

Sūtu Jums visiem sirsnīgus sveicienus, bet jo īpaši Agrim, Dinai un Anitai Uzulnieces kundzei.

Lai Dievs Jūs visus svētī!

Wolfgang Dörrich

(Holckirhenas draudzes mācītājs)