22. Ierosinājums un vaicājums

2009.08.29 11:18

Ar šo ierosinājumu un vaicājumu griežamies pie mūsu draudzes locekļiem

Mums ir viena visiem redzama problēma, ko neviens pat nemaz nav mēģinājis risināt.

Jo nav ienācis prātā.

Pie citām baznīcām ziņojumiem un citai informācijai ir aizstiklots (vai ar citu caurspīdīgu materiālu apklāts) skapītis.

Bet mums nav.

Informācija piesprausta pie durvīm.

Bez informācijas nevar - cilvēki grib zināt, kad notiek dievkalpojumi, kad var sastapt mācītāju, kāds dievkalpojumu saraksts būs svētkos.

Daudziem - jo īpaši sakrālajiem tūristiem - būtu interesanti zināt, ka mums ir pašiem sava mājaslapa, kurā var iegūt plašu informāciju, teiksim, par Jēkaba kapiem.

Bet lapiņas pie durvīm neizskatās glīti.

Vajadzētu tādu pašu mini-stendiņu kā pie citiem dievnamiem.

Simetrijas dēļ varētu būt kreisajā pusē tāpat kā uzraksts.

Un te nu ir jautājums un ierosinājums mūsu draudzes locekļiem - vai kāds nemāk to uztaisīt, noorganizēt, sarunāt, nofinansēt utt.

Ja kādas labas domas, lūdzu, griezieties  pie draudzes priekšnieces Benitas Brūderes.