Meld.: V. 188: J. 233 Tas darbs, Kungs Jēzu, viss ir Tavs...

2010.08.14 19:01

Meld.: V. 188: J. 233

Tas darbs, Kungs Jēzu, viss ir Tavs, Tas darbs, ko darām mēs; Un tādēļ, ka šis darbs ir Tavs, Tas zels un pastāvēs. Bet kviešu graudam, pirms sāk tas Zelt, plaukt un augot pieņemas, Ir jāgrimst, jāmirst tīrumā, Lai celtos jaunā dzīvībā. Grauds zemē grimst Pēc jaunā tēla dzimst.

Caur sāpēm debess godībā Mans Jēzus iegājis. Kas tic, to savā valstībā Viņš arī ievedīs. Mūs, Kungs, Tu kaunā nepamet, Bet liec mums ciest un uzvarēt, Ved mūs caur nāves ieleju Uz savu gaismas Ciānu! Caur tumsību Uz gaismas Ciānu!

Kā dārga sēkla tīrumā Tu kapā nogrimi. Un, plaukdams jaunā dzīvībā, Mūs līdzi modini. Kungs, visas tautas aicini, Lai Tevi atzīst pilnīgi, Un sūti savus vēstnešus. Ja gribi, raidi arī mūs, Jā, arī mūs Kā gaismas vēstnešus!

Ierakstīts draudzē 2010. gada 8. augustā