16. Top programma “Pieaugot Kristū”

2009.08.14 11:32

“Skatieties uz putniem gaisā: ne tie sēj, ne tie pļauj, ne tie sakrāj šķūņos, un jūsu debesu Tēvs tos baro.” (Mt. 6:26)

Kristus mīļotie!

Aicinām un lūdzam jūsu draudzi atbalstīt ar ziedojumu Svētdienas skolas programmas “Pieaugot Kristū” materiālu izdošanu 8 līdz 12 gadus veciem bērniem.

Pagājušajā gadā LELB sadarbībā ar Misūri Sinodi izdeva 1. mācību gada materiālus 3 līdz 7 gadus vecajiem bērniem. Ar prieku un pateicību tos izmantoja puse mūsu Baznīcas svētdienas skolu.

Šobrīd nākamais solis būtu 2. mācību gada materiālu izdošana 8 līdz 12 gadus veciem bērniem. Misūri Sinode arī šoreiz atbalsta mūs ar ziedojumu autortiesību iegādei. Pirmā (Rudens) skolotāja grāmata ir jau iztulkota, tomēr šobrīd projekts ir apturēts un tā tālākai virzībai nepieciešams finansiāls atbalsts.

Tāpēc LELB Svētdienas skolu nozare ir sagatavojusi 10 000 grāmatzīmītes ar bērnu zīmētiem putnēniem un lūgšanām. Uz katras grāmatzīmītes ir norāde par iespēju ziedot. Ja pret katru grāmatzīmīti tiktu ziedots 1 Ls, tad šo nākamo nepieciešamo bērnu materiālu, kā arī daļas skolotāju materiālu izdošana tiktu nodrošināta. Tā būtu ļoti nozīmīga un nepieciešama palīdzība gan svētdienas skolu skolotājiem, gan bērniem.

Ļoti lūdzam jūsu draudzi atsaukties un novietot baznīcā grāmatzīmes un īpašo ziedojumu kastīti, kuru esam sagatavojuši šim mērķim.

Savākto ziedojumu lūdzam ieskaitīt LELB kontā ar norādi:

“Ziedojums projektam “Pieaugot Kristū””.

Ziedojumu kastīti un grāmatzīmes iespējams saņemt, sazinoties ar Svētdienas skolu nozari:

e-pasts: svetdienasskola@lutheran.lv

Tālruņi: 67223013, 26195834, 29447445.

Adrese: Rīgā, Alksnāja ielā 3, 2. stāvā.

************

“Ikviens lai dara, kā tas savā sirdī apņēmies, ne smagu sirdi vai piespiests, jo priecīgu devēju Dievs mīl.”

(2. Kor.9:7)

*************