168. Viesulis brāzās saudzīgi!

2010.07.18 19:37

Pirmdien, 19. jūlijā tiek izsludinātas divas talkas - plkst 8.00 un plkst 18.00. Drīkst strādāt arī individuāli jebkurā diennakts laikā! Lūdzam nākt ar saviem zāģiem, cirvjiem, grābekļiem!ĪPAŠI MEKLĒJAM UN GAIDĀM MOTORZĀĢUS UN ELEKTROZĀĢUS!

18. jūlija
pēcpusdienas viesulis
mūsu dievnamam
bija saudzīgs.

Koki tika pluinīti uz nebēdu, zari un lapas šķīda pa labi un pa kreisi, bet ne pati baznīcas ēka, ne malkas šķūnītis, ne kapu pieminekļi nav būtiski cietuši.

Tikai viens vienīgs zars uzkritis uz baznīcas jumta, un ar neapbruņotu aci pa gabalu nav redzams, ka kāds posts būtu nodarīts.

Agra Turlaja bija pirmā notikuša aplūkotāja, kas visu uztvēra stoiciskā mierā un panikā nekrita.

Jānis Turlajs  gan fotografēja, gan priecājās: "Vai, cik daudz malkas būs!"

Toties draudzes priekšniece  Benita Brūdere situācijas novērtējumam piegāja kā dzejniece un secināja, ka vētra mūsu dievnamu saudzējusi un tam riņķī izveidojusi skaistu zaļu vainagu.

Par mācītāja teikto pagaidām informācijas nav.

Fotoreportāžu skatiet ŠEIT!

Pirmdien, 19. jūlijā tiek izsludinātas divas talkas - plkst. 8.00 un plkst. 18.00.

Drīkst strādāt arī individuāli jebkurā diennakts laikā!

Lūdzam nākt ar saviem zāģiem, cirvjiem, grābekļiem!

ĪPAŠI MEKLĒJAM UN GAIDĀM MOTORZĀĢUS UN ELEKTROZĀĢUS!