Palīdzi man, Tēvs...

2010.07.01 22:04

P

alīdzi man Tēvs, Tu, kas mani mīli savā visspēcīgajā žēlsirdībā. Jo, ja Tu nenāc man palīgā, esmu pazudusi radība. Tava griba ir tā, lai es mīlu Tevi no visas savas sirds, no visas dvēseles, no visa prāta un spēka. Bet es zinu, ka esmu tik tālu no tā. Es to saprotu, padomājot par cilvēkiem, kurus esmu ļoti dziļi mīlējis: pavisam reti manas domas nekavējās pie viņiem, viņu attēls pastāvīgi mājoja manā galvā, lai viņi būtu kopā ar mani vai nē.

Mans Tēvs, ar Tevi nav tāpat. Mazākā sīkuma dēļ, kas iešaujas prātā, es aizmirstu par Tevi, mans skatiens Tevi pazaudē, kāda untuma dēļ, kas satrauc sirdi, es attālinu domas no Tevis, un tik ātri es aizmirstu par Tevi.

Es Tevi lūdzu, Mīļais Tēvs, ielej manā sirdī savu Svēto Garu, lai viņa klātbūtne sasilda mani un aizdedz mīlestību manī. Tā, lai es varētu mīlēt Tevi no visas savas sirds, no visa prāta un no visa spēka. Āmen.