W. E. Orčards. Lūgšana

2010.07.01 21:58

Lūgšanas

Ak,

Dievs, piedod mūsu lūgšanas nabadzību, sīkumainību un bērnišķīgo nesaprašanu!

Klausies vairāk uz mūsu dvēseles ilgām un nopūtām, nekā uz tiem vārdiem, ko mēs izrunājam.

Tik bieži mēs lūdzam to, ko neievērodami esam jau saņēmuši, tik bieži mēs lūdzam to, ko nekad nevaram saņemt, tik bieži mēs lūdzam to, kas mums jāiegūst pašiem.

Bieži mēs pūlamies veltīgi iegūt pašu spēkiem to, ko varam iegūt tikai ar lūgšanu.

Bieži mēs esam lūguši, lai nāktu Tava valstība, bet kad tā taisās nākt, mēs esam aizsprostojuši tai ceļu.

Mēs esam vēlējušies to redzēt tikai ārpus, citos cilvēkos, bet ne mūsu pašu sirdīs.

Mēs jūtam, ka paši stāvam ceļā starp Tevi un to, kas mēs varētu būt, starp Tevi un savām vajadzībām. To zinot, mums trūkst uzticības mūsu pašu spēkiem, drosmei un pastāvībai.

Palīdzi, ak, Dievs, mums vispirms iemīlēt Tavu gribu un dzīties pēc Tavas valstības!

Izkliedē mūsu bailes, mazdūšību un nespēku, lai mēs nebūtu Tavi pretinieki.

/W. E. Orčards/