Meld. V. 128.: Nāci, Kungs! Nāci, Kungs!

2010.05.23 20:07

Meld. V. 128.: Nāci, Kungs! Nāci, Kungs!

Nāci, Kungs! Nāci, Kungs! Draudzes galva, nāc pie mums! Tevis gaidām, pie mums nācis, sveicini mūs: „Miers ar jums!" Tevi, kas mūs biedrot sācis, Lūdzam: svētī mums šo mielastu, Svētais Kungs, Jēzu, Tu!

Svētī mūs! Svētī mūs! Sniedzi maizi dalīdams, Mums to žēlastības tiesu, Mūsu grēkus piedodams, Kad mēs baudām Tavu miesu, Lai tad dvēs'le aizmirst pasauli. Garu mums Paceli!

Dzīvais Kungs! Dzīvais Kungs! Dod pie Tava avota Norimt mūsu dvēs'les slāpēm! Tavas asins tecēja Mūsu dēļ ar tik daudz sāpēm. Par to gribam Tavi kalpi būt, Kamēr mums Dvaša zūd.

Klausījis, Klausījis Viņš ir draudzes lūgšanu, Uzlicis uz sava galda Dāvanu visdārgāko, Debess barību tik saldu. Ceļos metušies, to saņemiet Pateiciet, Pielūdziet!

Sacer. Kāris Bernhards Garve (1763. – 1841.)
Tulk Jūlijs Vilhelms Mītels (1805 - 1871.)

Ierakstīts draudzē 2010. gada 23. maijā

Ierakstīts draudzē 2010. gada 30. maijā