Meld.: V. 140 Esiet modri, Kristus ļaudis...

2010.05.04 00:59

Meld.: Jeruzaleme, modies V.140

Esiet modri, Kristus ļaudis, Lai atstāj miegu, kas vēl snaudis, Jo sātans jūs grib pārvarēt! Dieva vārdiem apbruņoti, Ar Svēto Garu stiprināti Pret viņu varam pastāvēt. Kas var mūs biedināt? Dievs, mūsu Kungs, ir klāt. Ozianna! Viņš gan var spēt Mums palīdzēt, Lai cīņā varam uzvarēt.

Lai brīvi esam mēs no grēkiem Kā pieder Kristus lieciniekiem, Tā Kungs vārdā pastāvot. Jēzus vārdu sirdī nesam, Lai nekrītam, bet stipri esam, Mēs šauro ceļu staigājot. Jo esam pestīti, Tā Kunga atpirkti, Kas mūs biedēs? Kungs Jēzus mūs, Tos savējus, Pats sargās Savus mācekļus.

Jēzu, palīdzi mums vājiem Un dari par uzvarētājiem, Ko Savām as'nīm atpircis. Jaunu dzīvību mums rodi Un mums pie Tevis tverties dodi, Kad prāts un spēks mums izdzisis. Kungs, Savu Garu dod Un mīlestību rod Mūsu sirdīs, Tad dzīvībā Un miršanā Tev piederēsim ticībā.

Sacer. V. Arens (+1721.)

Tulk. Kāris Kristiāns Ulmans (1793.- 1871)

Ierakstīts draudzē 2010. gada 2. maijā