6. Mājaslapa ir gatava!

2009.07.20 23:39

Mūsu mājaslapa ir gatava un sākusi patstāvīgu dzīvi!

Tā tapa neparasti ātri, pateicoties vairākiem pozitīviem faktoriem! Mums jau bija daudz materiālu iepriekš.

Arī draudzes locekļu atsaucība bija liela un labestīga.

MB studija, kuras vadītājs ir mūsu kādreizējā mācītāja Gundara Bērziņa vecākais brālis Ingmārs Bērziņš (viņš arī piedalījās mūsu dievnama atjaunotnes pašos pirmajos, vissmagākajos darbos), sagatavoja lielisku un perfekti nostrādātu mājaslapas pamatformu, kuras piepildīšanā lieti noderēja Kristapa Kukura atsaucība.

Mājaslapu veidoja bijušais "Padomju Jaunatnes" redaktors Andrejs Cīrulis kopā ar savām bijušajām kolēģēm, visā Latvijā labi pazīstamajām žurnālistēm Ingu Jērumu un Anitu Uzulnieci.

Pirmajos trijos attēlos redzat ainas no mājaslapas prezentācijas, bet ceturtajā - statistika uz 20. jūliju (Starp citu, mājaslapas statistika dzīvo vienu dienu laikam pa priekšu).

.