114. Ģimenēm

2010.03.19 08:00

TAS BŪS JAU RĪT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestdien, 20.martā, plkst. 13.00
Čiekurkalna 2.līnijā 1
"Luterāņu Stunda"
aicina ciemos uz pasākumu ģimenēm –
lekciju vecākiem
un izklaidējošu pasākumu bērniem.

Programma vecākiem – lekcija ar diskusiju „MĪLESTĪBAS VECUMPOSMI.” Lektors – luterāņu mācītājs un pedagogs Rolands Eimanis.

Cilvēka dzīve norit posmos un mēs katrs esam radīti tā, lai katrs savā vecumā saņemtu atbilstošo mīlestības daudzumu. Kāda mīlestība katrā no posmiem ir cilvēkam nepieciešama? Kā iemācīties mīlēt ar visu savu sirdi, prātu un spēku, pat tad, ja pats neesi tā mīlēts?

Izklaidējoša programma bērniem - „DRAUGS DRAUGAM PALĪDZ”. Kā būt labiem draugiem? Ko par draudzību mums māca Jēzus? Ar kopīgu rotaļu, rokdarbu un dziesmu palīdzību iepazīsim viens otru un izzināsim brīnumus, kas slēpjas ikvienā no mums!

Aicināti visi interesenti. Pieteikties, zvanot uz tālr. 29576800, 67367558 vai rakstot ilze@stunda.lv