111. Krusta ceļš Vecrīgā

2010.03.12 09:19

Jau piekto gadu notiks ekumēniskais Krusta ceļš Vecrīgā...

Lielās Piektdienas
ekumēniskais
KRUSTA CEĻŠ
Vecrīgā
2010. gada 2. aprīlī

Šī gada 2. aprīlī — Lielajā Piektdienā — jau piekto gadu notiks ekumēniskais Krusta ceļš Vecrīgā.

Krusta ceļa gājiens sāksies plkst. 12.00 pie Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles un to ievadīs Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps kardināls Jānis Pujāts, turpretim noslēgums plānots ap plkst. 14.30 pie Doma baznīcas, kurā dalībniekus uzrunās LELB arhibīskaps Jānis Vanags.

Atšķirīgs ir arī Krusta ceļa staciju vizuālās apceres noformējums. Tiek veidots vienots uzvedums, kas attiecīgi sadalīts stacijās, kas stāsta par Kristus pēdējiem dzīves brīžiem pirms krustā sišanas. Apcerēs tiks iekļautas arī meditācijas, ko ir aicinātas sagatavot draudzes.

Pieminot mūsu Kungu Jēzu Viņa ciešanu misijā, aicinām Jūsu draudzi šo ekumenisko, kopīgo Krusta ceļu atbalstīt gan ar lūgšanām, gan praktiskā darbībā:

1)      aicinām pieteikties ikvienu, kas vēlētos līdzdarboties Krusta ceļa staciju atveidošanā;

2)      koristus un dziedātājus lūdzam iesaistīties kopkorī (Aigars Āboliņš, tel. 29145445);

3)      aicinām atsaukties visus tos, kuri Krusta ceļa laikā varētu palīdzēt nodrošināt kārtību (Atis Rūrāns);

4)      mēs būtu ļoti pateicīgi, ja jūsu draudze Krusta ceļa organizācijas izdevumus palīdzētu segt, ziedojot 60 LVL (līdzekļi nepieciešami apskaņošanai, kārtības nodrošināšanai, teātra rekvizītu un izdales materiālu nodrošināšanai).

Cienījamais draudzes prāvest/mācītāj!

Lūdzam Jūs iepriekšminētos punktus izsludināt draudzē un šo informāciju izlikt arī pie ziņojumu dēļa, lai katrs, kurš vēlas,  varētu iesaistīties Krusta ceļa organizācijā.

Pateicamies par Jūsu atbalstu!

Ekumeniskā Krusta ceļa organizatoru vārdā

LELB Jaunatnes nozares vadītājs