Meld.: J. 220 Dievs ir mūsu cerība...

2010.03.08 02:32

Dievs ir mūsu cerība, stiprais palīgs mūsu bēdās; Nost tad visa bailība, Ar ko sirds par velti ēdas! Sātans nevar nomaitāt, Ko Dievs pats grib pasargāt!

Dievs ir mūsu cerība, tēvus tas no briesmām glābis; Kad tie bija tumsībā, Velna varai nav tos ļāvis! Dziediet, skandiniet nu tad: Dievs mūs neatstās nekādi

Dievs Ir mūsu cerība, Lai ar sakrīt zeme, debess; Jēzus valda augstībā, Viņš pie mums, Kas tad vēl drebēs? Slavēts, lai ir Valdītājs! Svētīgs, kam šis Pestītājs!

Dievs ir mūsu cerība, Atkāpieties elles meli! Jo Tas Kungs mūs pestīja, uzvarēdams nāvi, elli! Kas gan pazudināt spēs? Jēzus pats mūs aizstāvēs.

Dievs ir mūsu cerība, Akmens kalns uz kā mēs stāvam. Šī ir draudzes ticība, ko nemūžam neatstājam. Jēzu, mūsu gaišība, paliec mūsu cerība!

Ierakstīts draudzē 2010. gada 7. februārī