965. Aicinājuma vēstule no Jāņa draudzes

2019.04.03 20:49

Lieldienu dievkalpojums angļu valodā

‍Rīgas Kristus draudzei

Sveicināti, darbabiedri Kristus darbā.

Ar Lieldienām sākam dievkalpojumus angļu valodā.
Vieta: Rīgas Jāņa baznīca, Liedienu svētdiena pulksten 12:00, ilgums - mazliet zem stundas.
Luterāņu dievkalpojums ar Vakarēdienu.
Kāpēc šī ziņa tiek nosūtīta arī Jums - tāpēc, ka daudzi no mums zina jauktās ģimenes, kas baznīcā nerādās, jo ģimenes galva runā tikai angliski. Pazīstam šeit strādājošus ārzemniekus, kas ir kristieši, luterāņi, bet latviešu (krievu, vācu...) valodas dievkalpojumā nejūtas mājīgi, un starp anglikāņu brāļiem - ne tik. Te ir studenti, vēstniecību ļaudis, armijnieki, kam Lieldienās var būt vēlēšanās svinēt tās saprotamā dievkalpojumā. Ja tādi ir - lūdzu padalieties ar viņiem, viņiem tas vajadzīgs.

Lai būtu pateikts - pašu draudzes ļaudis tāpat nav savervējami šai veidā, jūsējie un mūsējie ir piederīgi savām baznīcām. Mēs gribam dot iespēju tiem, kas citādi baznīcā Rīgā neatradīsies.

Pielieku tekstu angliski, un mums ir arī lapiņas un plakāti, izsūtām, ja zināms, kur tos lietā likt, un padalīsim tuvākajās adresēs.

Dievkalpojumu vadīs māc. Ingus Dauksts un māc. Gints Graudiņš.

Svētīgu gavēņa laiku,

Gatis, Jāņa draudzes priekšnieks