958. Aicinājums piedalīties Kapseļu ielas projektā

2019.02.01 18:18

Labdien!

Esmu Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Rīga” sociālā darbiniece. Vēlos uzrunāt Jūsu draudzes locekļus, piedāvājot iesaistīties jaunā projektā, kuru tikko esam uzsākuši filiālē “Rīga” Kapseļu ielā 31 sadarbībā ar Labklājības ministriju. Projekta mērķis ir veidot ģimeniskas  attiecības un vidi bez vecāku gādības palikušiem bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuri ilgstoši uzturas institūcijā. Projektā tiks iesaistīti 7 bērni 4-10 gadus veci, kuriem meklējam divas “mammas/tētus” (sociālie audzinātāji) un 5 “auklītes” (aprūpētāji). “Mamma/tētis” dzīvos kopā ar 3-4 bērniem Kapseļu ielā 31 ģimenei pielāgotā, drošā, ērtā dzīvoklī – katrā dzīvoklī 3-4 bērni, un viņai/am palīdzēs 2-3 “auklītes”.  Pielikumā nosūtu darba piedāvājumu aprakstu, kā arī īsu projekta aprakstu prezentācijas formātā.

Lūdzu, izlieciet darba piedāvājumus draudzes locekļiem redzamā vietā vai izplatiet tos elektroniskā veidā. Mēs ļoti ceram atrast drosmīgus, iejūtīgus, gudrus cilvēkus, kas uzņemtos rūpes par bērniem.

Ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzu, droši rakstiet vai zvaniet man!

Jau iepriekš pateicos par atsaucību!

Ar cieņu

Ēstere Zemīte

Sociālā darbiniece

VSAC “Rīga” filiāle “Rīga”