934. Aicinām ekskursijā

2018.09.09 23:22

Varbūt tas kādu interesē?

22.septembrī notiks ekskursija pa Dienvidkurzemi,

kurā iegriezīsimies ne tikai tur esošajos dievnamos un citās nozīmīgās vietās, bet arī varēsim uzzināt daudz interesanta par vēsturiskiem faktiem – par šo reģionu.

Vēlos no sirds ieteikt piedalīties - man tā vienmēr bijusi viena no labākajām iespējām iepazīt mūsu mīļo Latviju un it īpaši – dzirdēt un redzēt, kā draudzes kopj un sargā savus dievnamus un būt kopā lūgšanās par šīm vietām un cilvēkiem.

Ekskursiju organizē mācītājs un vēsturnieks G.Ceipe un skolotāja Vija Auriņa, kuras kalpošanai pateicoties dažādu svētdienas skolu bērni un jaunieši jau daudzu gadu garumā varējuši piedalīties dažādos sadraudzības pasākumos.

Izbraukšana 22.09 plkst. 7.30. Izmaksa – atkarībā no braucēju skaita.

PIETEIKŠANĀS un tuvākas ziņas par norisi, zvanot Līgai Liepiņai (tel. 29986850 ).