Šī lapa ir izdrukāta no Rīgas Kristus evaņģēliski luteriskā draudze

890. Aicina padomāt par veselības apdrošināšanu

Mājaslapa
2017.12.02 21:23

Labdien, cien. Mācītāji un draudžu priekšnieki!

Ir pagājis gads un jāsāk domāt par jaunu veselības apdrošināšanas polišu iegādi.

Informēju  Jūs,  ka ir iespēja pieteikties draudžu locekļiem veselības apdrošināšanas polišu iegādei 2018.gadam.

Aicinu draudžu macītājus un draudžu priekšniekus informēt draudžu locekļus par šo iespēju.

Ar polišu cenām un aprakstu Jūs varat iepazīties Jums nosūtītā dokumenta pielikumā.

Tie,kas vēlēsies iegādāties polises to varēs darīt visu gadu. Zemāk pievienoju skaidrojumu, ko saņēmu no apdrošināšanas kompānijas par pievienošanos,ja rodas nepieciešamība.

Nosūtu nelielu aprakstiņu, kā tiek aprēķināta prēmija ar piemēru, cerams būs saprotams. Polises darbības laiks būs ar katra mēneša pirmo datumu.

Ja apdrošināšanas līguma (polises) darbības laikā Apdrošināto skaits palielinās, tad jaunie Apdrošinātie tiek apdrošināti uz atlikušo apdrošināšanas līguma (polises) darbības laiku, apdrošināšanas prēmiju aprēķinot proporcionāli atlikušajam apdrošināšanas līguma (polises) darbības laikam par pilniem mēnešiem, saglabājot pilnu 12 (divpadsmit) mēnešu apdrošināšanas perioda apdrošinājuma summu (limitu).

Kā, piemēram, polise(pamatprogramma) maksā 200.00EUR noslēgta ar 1.janvārī, Jānis tiek  apdrošināts  pēc pusgada (jūnijs), tad rēkinām:

200:12(mēneši)x6(mēnesis ar kuru tiek pievienots)=99.99EUR

Papildprogrammām netiek piemērots proporcionāls aprēķins, ja, piemēram, medikamenti maksā  30.00Eur, tad summa paliek nemainīga.

Visiem, kas vēlas polises, lūgums iesūtīt man sekojošu informāciju:

·         Vārds, uzvārds, personas kods,

·         E-pasta adrese,

·         Telefona Nr.

·         No kuras draudzes Jūs esat.

·         Kuru no piecām polisēm J;us izvēlatiess (piemēram, A8+maksas stac+med+zob+vak.-Eur 200) noteikti norādiet polises cenu, lai nerastos pārpratumi.

Polises cenas un piedāvājumu pievienoju pielikumā, kā arī visa informācija par polisi ir pievienota pielikumā.

Jaunās polises sāks darboties ar 14.decembri.

Šogad apdrošinātājs būs AAS “BTA Baltic Insurance Company” un tās pārstāve būs Linda Kraule, tel. 29331587,  ja būs kādi neskaidri jautājumi

Svarīgi! Tā kā ir daži kas vēl nav samaksājuši par pagājušo gadu, tad šogad polises izsniegšu tikai tad, kad Jūs  uzrādīsiet bankas maksājumu par polises apmaksu.

Lūgums informāciju/sarakstus par veselības polisi iesūtīt man līdz šī gada 10.decembrim.

Ja ir jautājumi, lūdzu zvaniet un jautājiet!

Sirsnībā,

Iveta Vīksne