777. Palmu svētdienā tika iekurts atjaunotais kamīns

2016.03.21 17:38

20. martā, Palmu svētdienā tika iekurts mūsu kriptas atjaunotais kamīns.

Visi apstākļi bija tik labvēlīgi, ka pagājušajā gadā izvairījāmies no iespējamā lielā posta, bet tagad esam ieguvuši brīnišķīgu gaismas, siltuma un mājīguma avotu.

Jauno kamīnu iekūra mācītājs Agris Sutra, klātesot arī dievlūdzējiem no Neredzīgo pansionāta, kuriem kopības sajūtu uztur pirmā atjaunotās draudzes priekšniece Ligita Ozola.

‍Daudzi darīja neredzamos, bet ļoti nepieciešamos darbiņus, bet jo īpaši tagadējā priekšniece Benita Brūdere, labsirdīgais Arnolds Brūders, klusais un neiedomājami strādīgais Jānis Turlajs ar savas kundzes Agras atbalstu. Daudz darīja arī pārējie, šeit neminētie.

‍Tagad taciņa iemīta, meistari sarunāti, noskaidrots, ka viena specializētā ķieģeļa cena svārstās ap eiro, un pārveidosies arī mūsu lūgšanu zāles krāsnis.

‍Fotogalerijas aicinām skatīt
ŠEIT