752. Piedāvā darbu!

2015.11.28 13:40

Vēlējos informēt, Jūsu draudzes locekļus, par pedagoga vakanci “LELB Diakonijas struktūrvienībā dienas centrā “Paaudzes”. Meklējam kolēģi mazam, sirsnīgam kolektīvam. Iespēja dot mīlestību un liecināt ar savu klātbūtni bērniem no riska ģimenēm. Žēlsirdīgais darbs,  kur tiek apkopta ne tikai miesa, bet arī bērna  gars un dvēsele.

Pedagoga darbs ar skolēniem ārpus mācību laika, palīdzība skolas uzdevumu pildīšanā, skolēnu papildizglītības plānošana un vadīšana, interešu izglītības darba organizēšana.

Vēlama pieredze pedagoģiskajā darbā, diakoniskā darbā, teicamas komunikācijas prasmes, prasme organizēt un plānot darbu. Vēlamas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Darba vieta: Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs bērniem un pilngadīgām personām "Paaudzes" Ūnijas ielā 49, Rīgā.

Darba laiks: pilna slodze, darbadienās no 11.00 – 19.00.

Alga pirms nodokļu nomaksas : 600 eiro.
Pieteikumu - motivācijas vēstuli  lūgums sūtīt uz e-pastu: iveta.elberte@diakonija.lv

Iespēja saņemt sīkāku informāciju : +371 26154988

Svētīgu laiku vēlot,