738. Jaunā Dziesmu grāmata atvērta!

2015.09.20 16:23

19. septembris Latvijas Evaņģēliski luteriskajai baznīcai bija liela un ilgi gaidīta svētku diena - Doma baznīcā notika pateicības dievkalpojums par godu jaunās Dziesmu grāmatas iznākšanai.

Dievkalpojumā kalpoja arhibīskaps Jāns Vanags un līdz ar daudziem dievlūdzējiem piedalījās arī kupls pulks mācītāju.

Atbilstoši pasākuma tematikai dievkalpojums bija patiesi dziesmots - tajā piedalījās ne tikai Doma baznīcas, bet arī daudzu citu draudžu kori un simfoniskais orķestris, turklāt liturģijā bija iekļauts krietni bagātāks dziesmu klāsts nekā parasti.

Kristus draudzei šis ir īpašs prieks, jo jaunajā Dziesmu grāmatā iekļautas vairākas mūsu ērģelnieka - maestro Jāņa Kaijaka - komponētas vai aranžētas dziesmas, turklāt divas no tām skanēja arī svinīgajā 19. septembra dievkalpojumā. Dziesmu "Golgātas krusta ēnā" (E. Rumbas vārdi) diriģēja pats maestro.

No visas sirds sveicam Jāni Kaijaku un pateicamies Dievam par viņa kalpošanu mūsu draudzē!
Agra Turlaja

P.S. Dievkalpojumā fotografēja Arnolds, Agris un Jānis. Fotogalerijas ŠEIT

Attēlā (no kreisās): Irēna Kaijaka, Agris Sutra, Jānis Kaijaks, Agra Turlaja, Benita Brūdere, Dina Sutra un Arnolds Brūders

‍