707. Baznīcu nakts laikā būs papildus braucamie

2015.04.22 13:01

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja otrdien atbalstīja papildu sabiedriskā transporta reisu nodrošināšanu Baznīcu naktī, kas norisināsies naktī no 5.jūnija uz 6.jūniju.

Baznīcu nakts pasākumu laikā atsevišķi sabiedriskā transporta maršruti kursēs aptuveni līdz plkst.1 no pilsētas centra.

Papildu reisi tiks organizēti tā, lai tie pēc iespējas apkalpotu lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un baznīcas, kas piedalās Baznīcu nakts pasākumos. Papildus reisi tiks nodrošināti - 4., 5., 6., 7., 10. un 11. tramvaja maršrutā; 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. trolejbusa maršrutā, kā arī 2., 3., 9., 11., 18., 23. (12. un 26.apvienotais maršruts), 24., 25., 37., 40., 50., 51., 53. autobusa maršrutā. Par papildu reisu izmantošanu pasažieriem būs jānorēķinās kā ierasts pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā.

Atgādinām, ka naktīs no piektdienas uz sestdienu un naktīs no sestdienas uz svētdienu jau vairākus gadus no plkst.1 tiek nodrošināta nakts satiksme vairākos maršrutos.

Galapunkts pilsētas centrā nakts satiksmes maršrutiem ir pieturvieta Stacijas laukums/Centrālā stacija. Visi nakts satiksmes minibusi no pilsētas centra atiet vienlaicīgi apaļās stundās, savukārt no mikrorajoniem uz pilsētas centru pusapaļās stundās. Brauciena maksa visiem pasažieriem ir divi eiro, un biļeti iespējams iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem,
biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapāwww.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv.

Pirmā "Baznīcu nakts" Latvijā tika organizēta 2014.gada 6.jūnijā, un tajā piedalījās 43 Rīgas dievnami. Pasākumu apmeklēja aptuveni 20 000 cilvēku.

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.