684. Divu draudzei svarīgu cilvēku jubilejas

2015.01.08 13:52

Dažas dienas pirms ērģelnieka smagā darba cēliena dzimšanas dienu svinēja mūsu Maestro Jānis Kaijaks.

Toties šī gada Zvaigznes diena Kristus draudzē bija īpaša tajā ziņā, ka tieši pirms 25 gadiem Doma baznīcā tika ordinēts mūsu mācītājs Agris Sutra.

Lielāko daļu no aizvadītā gadsimta ceturkšņa mācītājs ir kalpojis mūsu draudzē, pie kuras pirmsākumiem savukārt ir stāvējis viņa un daudzu citu mācītāju izcilais Skolotājs Roberts Feldmanis.

Draudze no sirds pateicās savam mācītājam. Ceram, ka ar Dieva palīgu Agris arī nākamos 25 gadus "ganīs savas avis" Mēness ielā 1.

Atgādinām, ka, tiem, kuri nevarēja apmeklēt Zvaigznes dienas dievkalpojumu, būs iespēja sveikt savu mācītāju 11. janvārī pēc dievkalpojuma.

Tad plašākā lokā kopā ar neredzīgajiem brāļiem un māsām svinēsim aizvadīto Zvaigznes dienu.