Meld.: J, 11 Kā būs man Tevi saņemt...

Kā būs man Tevi saņemt, Ak, Kungs, pilns godības? Tu nāci grēkus atņemt, Kad grēc'nieks nopūšas. Ak, māci pats un rādi, Kā gribi godājams, Un mūsu priekšā stādi, Kā Tavs gods izteicams.

Tev Ciāna daudz zaru Uz ceļa kaisīja; Ar dziesmām nākt es varu Pie Tevis, Glābēja. Lai sirds, kas atjaunota, Teic Tevi priecīgi, Lai tā ir mana rota, Tev kalpot ticīgi!

Es grēkos biju dzimis, Tu mani pestījis; Es pazušanā grimis, Tu mani izglābis Un iecel lielā godā, Dod mantas bagātas, Kas izglābs mani sodā, Un kas ir mūžīgas.

Nekāda cita griba Nav Tevi spiedusi. Kā svēta mīlestība Nākt uz šo pasauli, Lai viņu visās mokās Un lielā ciešanā Tu ņemtu savās rokās Un savā patvāra.

Ne ienaidnieka vara, Ne viltus nebiedēs. Tas Kungs, kas varens karā, Tos ātri satriekt spēs. Nāc, nāc Tu debess spožums, Nāc, saule mūžīgā, Nāc savu ļaužu drošums, Mūs ievest godībā!

Ierakstīts draudzē 2. Adventā, 2009. gada 6. decembrī