Meld.: J. 17 Nu vārtus veriet, atdariet...

Nu vārtus veriet, atdariet, Nāk goda Ķēniņš, sagaidiet! Viņš Kungs par visiem ķēniņiem, Viņš glābējs grēkos grimušiem; Viņš dāvā mieru, dzīvību, Viņš vājo dara spēcīgu! Gods lai ir Dievam dots, Visvaldītājam gods!

Nāk Viņa Dēls par palīgu, Viņš visiem saka taisību; Tam svētums rota greznākā, Un žēlastība dārgākā. Skan Pestītāja laipnā balss: Nu visām jūsu bēdām gals! Gods lai ir Dievam dots, Lai Pestītājam gods!

Tā tauta, zeme svētīta, kas Pestītāja sargāta, Tur visas sirdis laimīgas, Kas ticībā Tam atvērtas; Tur Dieva gaisma pāri slīd, Tur Viņš kā prieka saule spīd! Gods lai ir Dievam dots, Lai Svētam Garam dots!

Nu goda vārtus atveriet, Nu siržu durvis atdariet, Viņšparādās mums spožumā, Lai saņemam To lūgšanā; Tad arī Ķēniņš nāks pie mums, Būs mūsu pils un patvērums! Gods lai ir Dievam dots, Trīsvienīgajam gods!

Ierakstīts draudzē 2. Adventā, 2009. gada 6. decembrī