Meld.: J. 218 Cik jauki, cik skaisti...

Cik jauki, cik skaisti kad tuvi un tāli Nu Ķēniņa pagalmos pulcēties sāk Un teikšanas upurus māsas un brāļi Ar līksmības asarām atnest Tam sāk! Deg svētīgas liesmas, Skan mīlīgas dziesmas. Uz augšu pie Mūžīgā troņa tās laižas, Un dvēseles drūmākās tekas top gaišas.

Cik skaisti, kad visi šeit sadodas rokās, Uz dievišķa pamata namu sev ceļ, Kad svētuma priekšā mums ceļi še lokās, Tie mūžības avotos spēku sev smeļ! Kad sirsnībā maigā Krīt zemē uz vaiga, teic Dievu, kurš visu, ko solījis, pilda, Jauns ticības karstums tiem dvēseles silda.

Mēs slavējam ceļus, ko, Tētīt, Tu spraudis! Cik jauki viss izdodas, ko Tu tik sāc! Kā vārpas Tu tīrumā audzē sev ļaudis, Kā zeltītus graudus tos apcirkņos vāc. Dod, lai, cik vien varam, Pēc prāta Tev darām, Lai Tavu tik jūgu un nastu še nesam Un mūžīgās godības atspīdums esam.

Ierakstīts draudzē 2009. gada 15. novembrī