Meld.: J. 1 Dievs Kungs ir mūsu stiprā pils...

Dievs Kungs ir mūsu stiprā pils, Kur bēdās varam tverties, Augsts palīgs, kas mūs nepievils, Pie kā mēs varam ķerties! Visļaunais ienaidnieks, Kam grēku darīt prieks, Tas gādā nakt’ un dien’ Uz ļaunu viltu vien, Kas var no viņa glābties!

Ak, mūsu spēciņš ļoti vājš, Kas pastāvēt gan spējis? Par mums stāv mūsu Pestītājs, Ko Dievs pats izredzējis! Tam Jēzus Kristus vārds, Kas tapis krustā kārts, Viņš stiprais karavīrs, Svēts Dievs un cilvēks tīrs, Tā elkon’s paliks varens!

Lai būtu velnu diezkāds bars, Kas mūs grib aprīt kāri, Mūs tomēr sarga Dieva Gars, Tas elles varai pāri. Kas valda tumsībā, Gan kaist viņš niknumā, Bet ko mums padarīs? Dievs viņu nosodīs. Viens vārdiņš to spēj aizdzīt!

Tam Dieva vārdam nebūs rimt, Lai trako, kam tīk trakot. Dievs neļaus savai laivai grimt, Glābs savu vārdu sakot. Grib tie mūs nāvē dzīt, Un mantu nolaupīt, Lai notiek Dieva prāts, Tiem labums nav nekāds; Mums debess manta paliek!

Ierakstīts draudzē 2009. gada 31. oktobrī

Ierakstīts draudzē 2010. gada 31. oktobrī